| SpedyKid a întrebat:

Htc One sau Samsung Galaxy S4?
Voi ce ati alege si de ce. Va rog aegumentati alegerea deoarece nu stiu ce sa aleg si as vrea sa cer si parerea altora.
Primul raspuns cu telefonul care va fi ales de mine primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Iti recomand HTC One. simplul motiv este faptul ca nu ai nevoie de toate tampeniile de pe Samsung.
S4 este o sugativa de curent. O sa stai mai mult cu el in priza mai ales daca o sa te joci pe el. Zic asta din cauza specificatiilor foarte mari.
Ca sa te ajute mai mult sa iti alegi fa-ti un tabel in Excel cu specificatiile si preturile. asa le poti compara mai usor.

Ar trebui sa iti alegi telefonul in functie de ce ai nevoie nu de cat de tare e.
Nu totdeauna ce e mult e si bun.

| SpedyKid explică (pentru Danzell):

Mersi. Mai convins cu expresia: " ...sa iti alegi telefonul in functie de ce ai nevoie nu de cat de tare e"
Imi venea sa ma arunc de la etaj ca nu stiam care sa aleg.
Mi-am dat seama ca am nevoie de:
- baterie multa(Htc One castiga aici)
- sunet tare si clar(Htc One are tehbologia "beats" deci castiga)
Mersi.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......6_2493.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=5313

Toate cele bune.

| psica a răspuns:

Bună.
Eu zic Htc One.e chiar drăguţ uită-te aici =>http://www.htc.com/ro/smartphones/htc-one/

| alltoowell a răspuns:

Samsung Galaxy S4 din multe motive : camera(in afara rezolutiei mai mari exista si functii in plus precum drama shot, sound&shot etc.), ecranul mai mare, versiunea de android mai noua( 4.2.2 fata de 4.1.2 ), air gestures, senzorii multipli(barometru, termometru etc. ), design-ul, bateria poate fi schimbata si multe altele. Sper ca te-am ajutat!