| Lu_Cosmin_1999 a întrebat:

Http://isuper.ro/ Ce parere aveti despre site-ul asta e de incredere? :)) la 5 mil un iphone 5 se merita nou... spune ca ai livrare gratuita cu verificare si poti returna in 30 de zile... ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca esti prost, ia si cumpara, ca ai sa vezi produs la sf asteapta.

| mont a răspuns:

Nu e teapa, dar nu cred ca ai inteles cum functioneaza site-ul.

| Lu_Cosmin_1999 explică (pentru mont):

Am inteles cum functioneaza dai credite pana ajungi la un pret dorit,,, dar nu cred ca e adevarat un iphone 4s cu 1 milion? nou nout... cred si eu ca e teapa

| mont a răspuns (pentru Lu_Cosmin_1999):

Ei nu castiga (doar) din pretul produsului, cat castiga din creditele consumate pentru vizualizarea pretului! Pe sistem asemanator a fost si pretbomba.ro si altele. E mai mult for fun decat un magazin online pe bune.

| MikeneziuM a răspuns:

Mai bine dai 5 milionae la unu care nu are ce sa manance decat sa ii dai lu unu care da tepe pe net

| Adela_Andrada_1991 a răspuns:

Uite aici ca sa vezi cum functioneaza : https://www.youtube.com/watch?v=reZwbGPPZlU