| Croampa a întrebat:

Http://www.altex.ro/......ooth-white

Ce parere aveti despre telefonul respectiv?

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Destul de ok, ținând cont de specificații, calitate, preț, recenzii.
Cu toate că nu-mi place Samsung, nu e prea rau.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Da' tu ce telefon ai? thinking

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Si... merge bine? big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Croampa):

Îl am de vreo 2 ani și ceva și până acum merge bine.
Mi se pare că firmele astea mai puțin cunoscute sunt mai bune. De fapt, ce zic, orice e mai bun decât Samsung, cu toate că majoritatea lumii preferă. E evident, părerea mea.
În locul tău mi-aș lua iPhone. Altfel, mi-aș lua ceva mai ieftin, până în 600 de lei, pentru că nu are rost. Doar dacă nu vrei să joci GTA 16 pe telefon, sau ceva.

| VibeTrix a răspuns:

Am si este super bun

| Jessicathiemann a răspuns:

Este destul de bun! Am o prietena care il detine si este multumita de el in toate aspectele, iar la pretul la care l-ai gasit eu zic sa nu eziti si sa il iei! :* happy