| Barbiiiedoll a întrebat:

Http://www.emag.ro/......EBTZKBBBM/
la telefonul asta scrie Cu abonament date de la 59 Lei si 24 lei pe luna sa platesc
deci inainte trebuie sa platesc doar 59 lei si in prima luna 24 lei?
eu sincer nu prea as crede ca stiu ca inainte se da mai mult si in rest platesti cate 50 lei pe luna...

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar NU am idee ce ai putut să citeşti!?!

Preţul telefonului este de 59, 99 Lei DACĂ îţi iei şi un ABONAMENT Vodafone RED 29 ( Cost lunar: 29 EUR ) pe 2 ani ( 24 de luni )!

Vezi detalii despre acest abonament la linkul :
http://www.emag.ro/abonament-de-voce-vodafone-red-29-vdf-v29/pd/DF0QXBBBM/

În acest caz, pe lângă cei 59, 99 Lei pe care-i plăteşti la început, pentru telefon, mai ai de plătit - timp de 2 ani - câte 29 EUR pe lună!

Deci, NU ai înţeles ( tu ) bine :(

Sărbători fericite!

| Barbiiiedoll explică (pentru bursuc001):

Pai acolo scrie 24 LEI pe luna.

| bursuc001 a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Acei 24 de lei reprezintă RATA lunară ( pe 60 de luni, adică pe 5 ani ), dacă îl cumperi în RATE de la Cetelem :
http://www.emag.ro/......EBTZKBBBM/

http://info.emag.ro/finantare-in-rate/627#cetelem

" Telefon mobil Samsung I8190 Galaxy S3 Mini, Ceramic White
Pret produs 899, 99 Lei
Alege perioada de creditare si calculeaza rata lunara

Cetelem Best Offer [vezi detalii credit]
Alege sa platesti cu eCREDIT prin Cetelem si produsul impreuna cu contractul de credit ajung la tine acasa in 24h

24, 00 Lei/lună "