| Gurgiu a întrebat:

Https://imgur.com/gallery/joZ654v
Am si eu o intrebare vreau sa fac update la ios am iphone x cu ios 14.1 si vreau sa fac la 14.3 si nu-mi apare rubrica actualizare software ce pot face?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii la setari - generale - actualizari software, iar acolo iti va arata ultima versiune iOS compatibila si accesibila pentru instalare.

| Gurgiu explică (pentru Bula):

Frate uita te in link ca nu apare deloc rubrica actualizare software

| Bula a răspuns (pentru Gurgiu):

Daca nu apare acolo, atunci inseamna ca telefonul e actualizat la ultima versiune disponibila pentru el.

| mastadont a răspuns:

Dacă nu-ți apare rubrica actualizare încearcă să faci update-ul prin itunes. Conectează telefonul la calculator având itunes instalat și dă click pe actualizare software.