| HumptyBumpty a întrebat:

Https://www.orange.ro/......gat-in-cos

Vreau sa imi fac un abonament la Orange si nu stiu exact, trebuie sa platesc la inceput doar 45 de euro si apoi trebuie sa platesc lunar acei 23 de euro, sau trebuie sa platesc 67 de euro cand imi fac abonamentul?:D

1 răspuns:
| Seny_Alex_1989 a răspuns:

De obicei, trebuie sa platesti 2 luni de abonament in avans.eu asa am facut acum cateva zile.am platit 32 euro avans+valoarea produselor cumparate, deci primele 2 luni nu platesc nimic.deci,asta e tot ce ai de platit.