| Dinu_Gabriel_2002_Av5q a întrebat:

Huawei p smart 2019 e bun?

Răspuns Câştigător
| Fiwi a răspuns:

Toate telefoanele Huawei sunt foarte bune acum si practice, doar ca nu as prea recomanda Huawei dupa scandalul cu America si Google Play.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu îți recomand să îți iei Huawei în următoarele 3-4 luni după scandalul cu Google.

| NonZarek a răspuns:

Depinde cum îl folosești, dacă ești un simplu tip care are nevoie de tel ca să se joace puțin pe el, sau sa vadă vremea sau sa sune, da e ok.
Dar dacă îl folosești aproape non stop, jocuri, Facebook mess etc etc, vei avea micuțe Probleme în viitor, 3 ram, GHz cam scăzuti. Recomandat ar fi p20 lițe, oferă mai multe opțiuni, mai puternic, și asa mai departe, nu e rău p smart dar, nu sugerez dacă l folosești f des