| CdeMetal a întrebat:

Huawei P Smart sau Xiaomi Redmi Note 5?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Redmi

| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 5.Si Huawei P Smart este bun, dar este PREA SCUMP pentru specificatiile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei pentru ca este mai cunoascuta firma asta decât Xiaomi. Dacă ți se strica ceva pe Huawei e mult mai ușor sa găsești piese. Acum alegerea ta

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu ai trait intr-o pestera nu insemna ca trebuie sa si semnalizezi big grin Acum EU O SA SPER ca atunci cand ai zis ca Huawei este mai cunoscut te refereai strict la argumentul cu piesele si nu cumva ca,daca Huawei este mai cunoscut este si mai bun, pentru ca nu este asa. DACA daca te-ai referit DOAR la piese, caz in care nu se prea aplica ce am zis mai sus (faptul ca traiesti intr-o pestera), DAR sa nu uitam ca Xiaomi are deja site in Romania si magazin si service la Sibiu, deci incepe incet incet sa fie cunoscuta (firma) si in Romania

| Necunoscutu92 a răspuns:

Xiaomi

| TsunamiiiYay a răspuns:

Huawei P Smart. Nu o sa regreti