| alinm a întrebat:

Huawei p8 lite, Lenovo p70 sau Lenovo vibe x2? aveti alte idei dar sa nu depaseasca 1100 lei?

5 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Lenovo vibe x2 e un telefon foarte bun.
Super Display, Baterie aproape dubla fata de majoritatea telefoanelor.
E un telefon foarte bun la acei bani.
In plus are si un Design foarte elegant.
Nu gasesti ceva mai bun si elegant in acelasi timp la acest buget. Merita!

| Apocalipsa22 a răspuns:

Eu am un P8Lite si se comporta ok in toate privintele ti-l recomand

| Umbra3 a răspuns:

Huawei p8 si Lenovo vibe alte idei poti incerca Asus Zenfone 2 sunt mai multe modele sau Allview p7 extreme

| madalina689 a răspuns:

Htc desire 816g. Eu îl am de 8 luni și merge foarte bine. Îl găsești pe site-ul f64 la prețul de 1100 lei sau mai puțin. Nu ți-l lua de pe eMAG deoarece îl are doar albastru și la unele huse sta super nașpa. Eu îl am alb.

| madalina689 a răspuns:

App. ia-ți varianta G pentru ca are procesor octa core de 1.7, și nu ai memoria ocupata cu aplicații chinezești pe care nu o sa le folosești niciodată fata de cea de la modelul simplu. Pentru mai multe informații cauta pe net. laughing) sper ca te am ajutat.