| ea0doar0ea a întrebat:

Huawei P8 Lite sau Samsung J5?

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Mai si intrebi? laughing
Normal ca Huawei-ul!

| Juviia a răspuns:

Huawei

| Voro a răspuns:

Iti recomand Huawei.

| BlaBla07 a răspuns:

Buna! Eu am Samsung J5 si e foarte ok, chiar imi place! Ce anume? Are dublu SIM, dimensiunea ecranului si a telefonului e potrivita, nu e nici prea mic, nici prea mare, camera principala(de pe spate) e foarte calitativa, face poze foarte faine si clare. Partea proasta e cu memoria, care este cam mica, dar daca iti iei un card de memorie e perfect. Ca si calitate-pret e un telefon bun. Tu hotarasti care iti place mai mult, ca si aspect, proprietati, etc. Gandeste-te bine, sa nu iti para rau apoi. Succes in alegere! big grin

| iLoveRedYTB a răspuns:

Cel putin eu am avut doar iPhone... Iti recomand iPhone! (daca iti permiti)

Răspuns utilizator avertizat