| Boobeer123 a întrebat:

Huawei p9 sau HTC Desire 10. Pe care a-ti alege si de ce?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti recomand HTC.

| Adry05 a răspuns:

HTC, de Huawei am auzit numa plangeri pana acum, inclusiv useri TPU care se plangeau ca doar ce si-au luat si deja au probleme

| untu a răspuns:

Huawei P9 Lite ca este cel mai bun!

| vocea a răspuns:

As alege un HTC Desire 10, fiindca la Huawei se duce bateria repede.

| untu a răspuns (pentru vocea):

Normal ca se duce repede daca umbli mult sau sa joci toata ziua pe smartphone! Trebuie folosit putin doar cand trebuie!

| Sarcopt a răspuns:

Uităte la Galaxy C7, vezi dacă îți place.

| Alxxzzxx a răspuns:

HTC Desire 10 :
-dual sim
-Model procesor : octa core
-memorie : 32 GB memorie interna şi 3GB memorie ram
Camera 13, iar secundara de 5
Pe când la Huawei p9 ai la fel, doar la camera care este de 12, iar cea sec. de 8, dar cu toate astea cred că este mai bun Huawei p9

Are o bateria de 3000 mAh( Huawei), iar HTC 2700 mAh

Este mai bun Huawei, dacă eşti de acord poţi să îl cumperi de aici :
http://m.emag.ro
Sau
Http://altex.ro
Etc...

Sper că te-am ajutat!