| EsteraAntal a întrebat:

Huawei Y7 prime (2019) sau Huawei mate 20 lite (2018)? Vreau pareri+explicatii. Dau funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andreydodulek a răspuns:

Huawei mate 20 lite pentru ca are constructia din aluminiu, sticla, e mai rezistent si afata si mai bine, iar la interne este super ok atata timp cat ai spatiu de stocare suficient si nu l spargi (eu am p9 lite 2017 si dafa aveam spatiu il mai tineam 2 ani) asa ca mergi pe Huawei mate 20 lite ptc l am testat si e super calumea, succes mai departe!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Y de la Huawei nu e cine știe ce. După părerea mea. Eu as merge pe seria P de la Huawei. A apărut recent și P Smart Z. Uită-te peste specificații.

Mate 20 lite cam tot ce tine de "lite", cam asta o sa îți ofere.