| anonim_4396 a întrebat:

Husele cu inchidere magnetica dauneaza telefonului cu touchscreen?

3 răspunsuri:
| DedeeAndreea a răspuns:

Nu,normal ca nu! Stai linistit/a! Daca ai un telefon Touchscreen si folosesti o husa magnetica pentru el, este foarte bine! Telefonul este ''mai protejat''. big grin big grin big grin. Bafta!

| Luxeternus a răspuns:

Ma indoiesc.Eu personal nu folosesc, dar am cunostinte care au Iphone, Samsung S2..etc si au astfel de huse.Nu i-am auzit niciodata sa aiba probleme cu telefonul.

| AnDr3y0o a răspuns:

Nu, nu dauneaza happy