| AlyOsha77 a întrebat:

Icons-urile la iPhone 5 se invart in cerc! Nu tremura ca atunci cand tii apasat pe un icons ca sa stergi aplicatia respectiva! Se invart toate in cerc! Nu am mai intalnit asa ceva nici eu nici cei la care am apelat pana acum! Ma poate ajuta careva sa rezolv problema va rog frumos?! Mentionez ca am revenit si la setarile din fabrica si am dezinstalat toate aplicatiile! As da si funda ca am vaut ca asa se face pe aici dar nu stiu cum si ce implica asta caci sunt nou pe site! Multumesc pentru intelegere!

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Mergi la un service GSM cu telefonul. Ei sunt singurii care te pot ajuta. Cu placere!