| Sebastian_Dascalu_1998 a întrebat:

Ieram la scoala si era zapada ieram in pauza si ma jucam pe gheata am alunecat si afeam telefonu la mine si cred ca a intrat apa in el am fugit in clasa lam aprins a pornit apoi lam stans si lam pus in ghiozdan si acasa ( peste o ora lam pus la uscat) pe soba 3 zile cu bateria cartela....scoasa apoi lam pus in bol cu orez 1 zi apoi el se aprinde arata marca dar nu intra in meniul ala tot repeta asa tel este Samsung galaxy ace gt s5830i pot sal salvez?

Răspuns Câştigător
| Yonna24 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l duci la reparat.In cazul in care incerci sa-l repari singur s-ar putea sa-l strici mai rau.

3 răspunsuri:
| Deliadelias a răspuns:

"Ieram"? really?

| bugativeyRO a răspuns:

De curiozitate : scoala de stat sau scoala privata pentru copii cu handicap mental? Ca la ce gramatica ai ma mir sa fii tu la o scoala...

| dantul a răspuns (pentru bugativeyRO):

Unu mai prost ca altul. Ala macar stie ca e prost, dar tu faci si "****" mare. Agramatule "sa fii" se scrie doar cu un "i".