| George20123 a întrebat:

Ieri am cumparat o folie de sticla pentru telefonul meu Huawei p9 lite 2017, dupa ce am pus-o am observat ca ramane dezlipita pe margini.E normal sa fie asa? daca nu, stie cineva de unde pot cumpara o folie buna?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

N-ai aplicat corect folia, poate nici n-ai curatat bine display-ul inainte de aplicare.

| Crackman a răspuns:

Folie cumperi de la orice chiosc de telefoane din mall, iar aplicarea foliei o poate face vanzatoarea/vanzatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da! Display-ul nu a fost curatat bine. A prins o portiunde necuratata corespunzator sau ai aplicat si dezlipit folia de prea multe ori. Cumperi alta folie apoi mergi la un magazin de telefonie sa ti-o monteze. Nu iti este cerut bani pentru asta, dar poti oferi tu un 5 lei pentru deranj.

Iar folii bune gasesti pe catmobile.

| Striker14 a răspuns:

Bule de aer, te inveti dupa vreo 5 aplicari gresite laughing)

| randomgui a răspuns:

Dacă poți să pui o paza pe imgur sa vedem