| gamoholic a întrebat:

Ieri am cumparat un telefon nou si l-am butonat pana s-a inchis.L-am pus la incarcat cam de la 9seara pana la 3 dimineata doearece am vazut ca scria 100%. Dupa asta, dupa 7 ore iar s-a dus bateria.Cum fac sa mearga mai mult?

4 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Du telefonul la un specialist. Poate rezolva el problema asta : ) Sau, ai putea sa-l inlocuiesti pe cel care l-ai cumparat cu altul.De tine depinde.

| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/
Mai jos si video

| mihaellique93 a răspuns:

Si eu am patit asa cand mi-am cumparat telefonul. La mine nu tinea bateria nici jumatate de ora. Daca il ai in garantie du-l inapoii, iar daca nu, du-te la un service cu el. Nu iti recomand sa umbli tu in el, deoarece il poti strica mai tare.

| piciu25 a răspuns:

Ce telefon ai?