| andreeeeaaaaapwp a întrebat:

Ieri am cumparat un telefon si nu stiu daca am inteles bine dar trebuie sa il las la incarcat 12 ore, l -am lasat dar in acest timp am mai umblat putin pe el, iar azi am vorbit la telefon cam mult ce-i drept. Credeti ca mi s-a stricat bateria? cel mai bun raspuns funda
p.s telefonul mi s-a descarcat foarte repede

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Da, instrucțiunile zic să-l lași la încărcat nu că nu poți să îl folosești între timp. Și eu am făcut la fel și bateria n-a pățit nimic când mi-am luat telefonul.

7 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Despre ce telefon vorbim aici?

| Blamely a răspuns:

Nu, nu se putea strica de la atât.

| andreeeeaaaaapwp explică (pentru Blamely):

Nu dar bateria este ok?

| andreeeeaaaaapwp explică (pentru Blamely):

Ok multumesc mult

| Blamely a răspuns (pentru andreeeeaaaaapwp):

Da, instrucțiunile zic să-l lași la încărcat nu că nu poți să îl folosești între timp. Și eu am făcut la fel și bateria n-a pățit nimic când mi-am luat telefonul.

| AlexL28 a răspuns:

Cam cat de repede, al meu trebuie incarcat de doua ori pe zi daca ma joc, stau pe net si vorbesc cam o ora, doua din fiecare

| ClaireMcCollins a răspuns:

Nu cred. Acum totul este in functie de telefon. Eu am un IPhone 5s si daca stau pe el fara sa il las din mana bateria ma tine jumatate de zi, iar daca stau din cand in cand pe el ma tine o zi întreaga.