| Dana1793 a întrebat:

Ieri am observat ca bateria de le telefon lasa-se un lichid lipicios in interior, iar azi cand l-am bagat la incarcat nu se mai incarca, am incercat 3 incarcatoare si nimic. Va merge daca-i schimb bateria sau s-a dus si trebuie sa iau altu?sad

3 răspunsuri:
| allison20 a răspuns:

Ar fi bine (chiar necesar!) sa-ti cumperi alta baterie, al tau sigur s-a defectat si de aceea face lichidul acela.

| cflorin11 a răspuns:

Cumpara alt acumulator si sigur merge

| padalekilover a răspuns:

In primul rand arunca bateria si du-l la curatat! Si cumpara alta baterie.