| ŞasăCaiFrumoşi a întrebat:

Ieri mi-am cumparat Allview v1 viper e si am instalat aplicatii. Azi am vrut sa instalez asphalt 8 dar nu mi-l gaseste in google play.Am cautat ieri GTA San Andreas in magazin play si l-am gasit, azi cand am vrut sa il instalez nu imi mai gasea nici un "San Andreas". Ce pot face?

Am instalat asphalt 8 si gta san andreas descarcate dupa internet (nu magazin play). Le-am instalat si merg perfect. Dar in magazin play nu imi apare nici o aplicatie din cele 2, dar telefonul e compatibil (altfel nu ar functiona (are android 4.4, 1 GB ram, procesor quad core 1.3 etc...) ) Deci telefonul E compatibil!

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Iti merge San Andreas bine? La setari maxime sau la low? Banuiesc ca la low.

| ŞasăCaiFrumoşi explică (pentru AlexElektro1987):

Imi merge fara lag/sacadare, cu modul economisire energie activat (limiteaza procesorul... etc). La setari nu am umblat, am descarcat jocul, am intrat si am jucat. In legatura cu rezolutia telefonului, se putea si mai bine sad.

| Niku19 a răspuns:

Nu-ti fa griji aplicatiile pe care le vrei nu sunt disponibile si gata. FUNDAAA