| Cedry2k8 a întrebat:

Ieri mi-am reparat telefonul la un service de la Gara, Constanta.
Ei mi-au pus display-ul, dar e putin iesit in afara, si noaptea iese lumina pe acolo...si ma zgarie putin daca dau cu degetul pe margini. E corect pus? Am uitat sa precizez e Xperia Arc S

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

NU, clar ca nu e corect pus! Cauta service autorizat! Care ofera si garantie pe un lucru facut! Cel putin 3 luni! Montarea display-ului a fost facuta defectuos!
Ai grija pe viitor unde duci la reparat orice device! Mai ales in GARA! sad

1 răspuns:
| poateEU a răspuns:

In primul rând un telefon nu se repara la orice service daca mai aveai garantie trebuia sa te duci cu el de unde l aiuat. Daca nu mai ai trebuie totuși la un service autorizat nu la un gigel care știe sa dea si el doua ciocane si gata nici măcar pe alea nu le stie