| Nikolassss a întrebat:

Iesi mai ieftin daca iti incarci cartela de pe un abonament?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da.Daca cel care iti incarca cartela nu iti cere bani iesi chiar moaca.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul acolo de ce? indiferent de unde iei cartela de la Orange se calculeaza cat cosa in ziua aia plus tva adica 5, 8 lei si pentru abonament si pentru cartela deci e acelasi lucru, desigur daca isi incarci cartela de la orangge shop

| alessia5158 a răspuns:

Este adevarat--- numai ca diferenta nu este prea mare. De mai mult de un an si tocmai din acest motiv, sotul meu imi incarca cartela pe abonamentul lui---Contravaloarea incarcarii respectivei cartele apare in factura lunara a abonatului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cursul Euro!

| LTAA a răspuns (pentru anonim_4396):

Iesi mai comod daca incarci de pe abonament dar nu mai ieftin, depinde de cursul Euro!

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Nikolassss):

A fost mai mult decat ok.

Răspuns utilizator avertizat
| Chamberlin a răspuns:

Cam da.

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Da, ieşi mult mai bine, mai ales pentru tine, nu ştiu ce să zic de cel care te ajută.

| ElenneMee a răspuns:

Da chiar poti sa ei 6 euro pe luna si e mai convenabil asa imi incarc si eu!