| teo530 a întrebat:

Îmi apare de o lună sau o lună jumate că am de făcut actualizări la Facebook Lite, Google, Google Chrome, YouTube, Android System WebWieb, Gmail, WhatsApp. Dar în apare o dată la o săptămână sau două și nu cred că apare atât de des actualizări. Până acum le-am actualizat dar cum am zis nu cred că apar actualizări în fiecare săptămână. Deci de ce credeți că îmi vine așa?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde și de ei. În general actualizările poate să-ți vină și o dată la lună.

| teo530 explică (pentru OnuOnulică):

Da dar mie îmi apare o dată la o săptămână sau două (acum am văzut că am scris greșit mă corectez).

1 răspuns: