| shoter97 a întrebat:

Imi dati va rog cateva link-uri de unde pot descarcaun update pentru android os 2.3.5 la 4.0.4?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Rom-uri se gasesc problema este ca tu ai 512 de ram daca faci upgrade la 4.0.4 spre exemplu ai sa te rogi de el sa se miste 4.0.4 este pentru telefoane cu memorie ram si procesor mai bun

Parerea mea este sa RAMAI LA GINGER BEAR-ul taui

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

TOATE rom-urile indiferent de versiune sunt customizate de producator pentru modelul de telefon/tableta phablet-a sau mini tv...
trebuie sa spui exact modelul de telefon fiindca nu poti pune versiunea de android de pe Nexus pe un S4 big grin ca exemplu

| shoter97 explică (pentru soul2soull):

Am Prestigio PAP4020
!

| soul2soull a răspuns (pentru shoter97):

Rom-uri se gasesc problema este ca tu ai 512 de ram daca faci upgrade la 4.0.4 spre exemplu ai sa te rogi de el sa se miste 4.0.4 este pentru telefoane cu memorie ram si procesor mai bun

Parerea mea este sa RAMAI LA GINGER BEAR-ul taui