| ooolifeoolol a întrebat:

Imi iau un telefon curand cu abonament Vodafone(cred)si vreau sa stiu unde pot plati abonamentul? Adica nu e posibil sa-l platesc de pe internet,cu un cont in banca,paypal,sau ceva? Si ce retea recomandati,cam care ar fi mai buna:Vodafone,cosmote, Orange?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plătesc online la ei pe site, plătesc online direct din contul meu bancar. Se poate. Cât despre reţea...vezi în ce reţea sunt cei mai mulţi cunoscuţi şi e clar că acolo trebuie să te duci şi tu.

| ooolifeoolol explică (pentru anonim_4396):

Imi trimiti te rog pagina respectiva unde ma pot informa cu privire la plata abonamentului de pe net, caci as vrea sa ma informez.Sau pagina unde platesti.Cand poti...ty

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poti plati online, la banca daca ai factura sau direct in magazin. Alege reteaua care iti da cea mai buna oferta pentru nevoiel tale

| beniamin1994 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Vodafone la telefonae cu abonament au preturi mai mici, si nici abonamentele nu sunt asa scumpe! dar depinde de prietenii tai!

| byutsaa a răspuns:

Abonamentul il poti plati online, iar dupa parerea mea Orange ar fi cea mai bunahappy dar depinde de tine...iti poti alege reteaua in functie de cunostintele tale[daca cele mai multe sunt intr-o retea(cosmote, de ex)ti-o poti alege]. sper ca am fost explicitatongue