| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva cateva aplicatii interesante pentru telefon?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde ce fel de aplicații vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pics Art - pentru editat poze

MEGA - pentru cloud ( ai 50 GB free spatiu stocare )

Photomath - daca vrei sa rezolvi matematica. Doar scanezi cu camera si BOOM. Raspuns in care explica pas cu pas. Are si calculator stintific.

Aplicatia RAR ( creat de RARLAB ). Dezarhiveaza fisiere.zip,.rar. 7z. Sau poti crea arhivele tale.

Bitdefender Antivirus - exista si versiune free cu optiuni limitate de securitate sau Bitdefender pe care platesti licenta in fiecare an.

Zedge - wallpapere, wallpapere live, tonuri de apel, jocuri

Aplicatia Orbot ofera acces VPN.

Aplicatia Orfox te poate conecta la Darkweb/DeepWeb si functioneaza numai cu Orbot.