| jst32 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un antivirus pentru un telefon cu sistem de operare Windows 8? Eu am gasit numai pentru Android...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 8 are deja preinstalat antivirus. Si pe calculator, si pe telefon.

| Bijou22 a răspuns:

Salut.Eu vreau sa imi iau un Nokia Lumia 520(are sistemul de operare Windows 8)de la Orange. Daca ai cartela Orange Prepay sau esti abonat Orange, atunci poti sa ii zici la un Orange Helper sa iti puna pe telefon Orange Antivirus.Nu stiu daca trebuie sa platesti sau nu.
Sper ca te-am ajutat.