| Monimoni1996 a întrebat:

Imi pot da seama daca mi-a scanat cineva codul de la wapp ca sa se poate conecta si alta perosana? Pot vedea de undeva din setări?
Sau cu acel cod care se scanează se poate intra doar o dată? Gen de fiecare dată necesita scanare?

Răspuns Câştigător
| Raluca591 a răspuns:

Necesita scanare de fiecare data

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Nu chiar de fiecare data, depinde cat timp sunt pastrate cookie-urile in browserul respectiv.

Nimeni nu se poate conecta daca nu are acces la telefonul tau. Dupa cum ai vazut codul QR e pe PC, nu pe telefon...