| Lalaaal a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de telefoane cu touchscreen, cu android si cu tastatura qwerty care se deschide pe orizontala... Unde le pot gasi?(Orange, Vodafone, germanos, cosmote, altex, media galaxy, domo, flanco, eMAG etc.) si la un pret cam in jur de 500 lei sa zicem

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy chat
http://www.emag.ro/......EV4KKBBBM/
am observat ca poti juca chiar si fifa sau pes pe el... deci cred ca e destul de bun

| costy115 a răspuns:

Telefon cu tastatura qwerty si touchscreen mai este si HTC cha cha.