| Jager a întrebat:

Imi puteti da o recomandare pentru achizitionarea unui telefon pana in 2000 lei de Black Friday?
M-ar interesa sa bata sus la aceste aspecte:
camera
fluiditate
rezolutie ecran

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

S7 Edge e cel mai recomandat
Sau zefone Zoom S ZE553KL
sau one plus 3.

| Eddz a răspuns:

Sony xz. Camera secundara(fata) e ceva mai slabuta decat cele de la Samsung/iphone, dar in rest e foarte bun.

| AndreiDV12345 a răspuns:

Intra pe ihunt.ro/blackfriday si cauta HomTom S8 seamana cu un S8 plus sau note 8 zic eu are 3 gb de rami baterie buna camera buna si 32 sau 64 degb de memorie. Si e diar 1000 iti mai raman 1000 pentru ce vrei tu altceva. Daca nu iti place mai uitate pe acolo sigur gasesti ceva. Bafta la cumparat.

| codrin32 a răspuns:

Samsung Galaxy S7 Edge daca il prinzi redus sub 2000