| cosmin123bos a întrebat:

Imi puteti da un cod de deblocare pentru telefonul LG KP501? funda+vot.mersi multtongue

1 răspuns:
| Radu_5166 a răspuns:

Poi cod de deblocare? Cod de deblocare[codat]cred ca vrei sa zici! Nu gasesti asa ceva pe net! Nu mai daca te duci la un service pentru telefoane sa il deblochezi! Coduri secrete pentru telefonul tau sunt! expl:cod Imei, meniu secret si inca cateva! daca te intereseaza radu_9596.id-ul meu.te salut!batting eyelashes