| Andree a întrebat:

Imi puteti da variante de telefoane pana in 1500 lei. Multumesc

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu mi-am luat Samsung galaxy s2 de pe eMAG cu 1500 lei dar acum e vreo 1200 lei, dar ce conteaza e ca sunt foarte multumita de el, merita toti banii.

Răspuns utilizator avertizat
| LioErnest a răspuns:

Eu zic ca asta e perfect pentru tine http://bit.ly/15YXsSo!

| Krush a răspuns:

De 1500 lei iti recomand sa cumperi un Samsung Galaxy S3.

Funda?

| Mondo a răspuns:

Cu 1500 Ron daca doresti sa achizitionezi ceva bun dar la mana a doua iti pot propune un : Iphone 5 / Samsung S III. Acceste produse se pot gasi si la suma de 1500 ron pe Mercador.ro / Okazii.ro.

| Anca018 a răspuns:

Uite aici un telefon bun http://bit.ly/14GxQzu

| soryn7777 a răspuns:

Daca vrei la mana a doua ie-ti Iphone 4s sau Galaxy s3. Daca vrei nou ia-ti Allview p5 quad ( un telefon extrem de bun) sau galaxy s3 MINI( tot un telefon bun). Amandoua costa 1000 lei, iar cu cei 500 lei ramasi poti sa-ti iei o tableta.Succes.Funda?

| bubulina99 a răspuns:

Cu 1500 lei poti sa cumperi un BlackBerry z10 de pe Ebay sau Okazii.