| Bia13 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste aplicatii pentru telefon? big grin

Poatii voi da si fundita. rolling on the floor

16 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Facebook Messenger, facebook, ask.fm, tumblr, chrome, snapchat, instagram, youtube, twitter, shazam, retrica. Astea le am eu.

| 334499 a răspuns:

Ia sa vad ce aplicatii am eu big grin >big grin

| 334499 a răspuns:

Nu s a postat raspunsul complet dar astea sunt : pdf reader,ooooffice suite, vlc, aimp, dex, scribd si "inegalabilele" jocuri : Plants vs zoombies, candy crush saga, commute si sa nu l uit pe talking ben pe care l am "terminat" dar inca il mai pastrez ca nu m-a suparat chiar asa tare avatarul lui.Mai am niste aplicatii in teste da nu pra am timp sa le testez :be on road navigation, link2sd.

ps.sst plus chrome.mai foloseam total call recorder, flash light.

| 334499 a răspuns:

Tendinta pe piata, din auzite, este pentru :calendar ortodox.Io l pun sa stiu cand e sarbatoare si se sta ca la noi nici duminica nu se sta dar macar sa mai mrr cr si eu sau cand e vreo zi de nume, pai nu? Io zic in orice caz ca e bine sa stii cand ai o mama pe care o cheama Maria si are vreo 5 zile pe an de serbare big grin Eu tot caut ziua in care se serbeaza numele Adrianlaughing Poate s a facut vreun update anul asta mama lor dara' laughing big grin

| 334499 a răspuns:

Chestionare auto iti propun daca vrei sa dai de permis conducere.un horoscop sa ai de dimineata zambetul pe buze, harta romaniei ca merge si offline, anatomy learning 3d atlas sa stii unde iti este pancreasul big grin.Eh Spatiu sa ai ca loc se face laughing big grin Funda ca te sinucidez }-(Q_Q)-{

| Bia13 explică (pentru 334499):

Si sa nu zici ca vrei fundita acum! Ca nu ti cred! rolling on the floor

| 334499 a răspuns (pentru Bia13):

Cate romane sa ti mai scriu pentru o blestemeta de funda? laughing ca imi chioraie stomacul de foame fato laughing. Nu-ti bate joc de un roman flamand si da-mi ce vreau altfel te bleastam big grin laughing Nu ma mai amagi cu funda aia si baga-mi-o in traista big grin Ar fi prima mea funda pe 2015, iti dai seama nu? N-ai vrea sa ramai datoare la mine cu ditamai funda ca vin peste tine si ai sa vezi tu apoi big grin Stai linistita ca stiu unde stai, cum te cheama si ce ai mancat azi dimineatawinkingNu glumesc! BOOOOOooobig grin

| 334499 a răspuns (pentru Bia13):

Poate ai auzit de titi sportivu de la mondeniiwinking, marele mafiot interlop din Bucuresti care face turul romaniei cu tirul.Eh eu sunt big grin Nu dai funda, ajungi cum am ajuns eu in portbagaj cu toate ca aveam la mine 3 mitraliere si ala care m-a inchis era orb si fara maini si un picior laughing M-a facut din vorbe.Nu glumesc! Nu rade big grin M-a conmvins sa ma leg si sa ma inchid in portbagaj dar sa stii ca de tine nu o sa am mila si o sa te rog macar sa nu ma si gadili dupa big grin

| 334499 a răspuns (pentru Bia13):

Ai cont pe marea retea de socializare facebook sa stiu si eu totusi ce mananci dimineata sau cand mergi la mac si sa putem purta conversatiuni de la clapeta? vreau sa stiu si cati ani ai ca tare mi e ca tu esti mai mica decat prevede legea pentru o relatie amical-prietenos-amoroasahappy Te adaug la prieteni sa poti sa mi dai mesaje private si neaparat confidential -secretoase

| Bia13 explică (pentru 334499):

Mai poti tasta? rolling on the floor

| 334499 a răspuns (pentru Bia13):

Se poate big grinbig grin prin autosugestie happy laughing
stii. imi impun ..cum sa zic..si s a rezolvat laughing

| 334499 a răspuns:

Funda,ca te spanzur cu cablul de la mouse-ul wireless!

| TheWalker11 a răspuns:

Clean Master, Retrica, ask.fm,messenger,Soundcloud,Sports Tracker, Wattpad, Instagram.

| AndraCSM a răspuns:

Retrica, candy cam, whatsapp, ask.fm, messenger, s.a