| 2Names a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon din gama SAMSUNG, bun si nu foarte costisitor?
Daca se poate sa fie Samsung Galaxy.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Dacă nu vrei să fie foarte costistor, eu îți recomand să îți cumperi un Samsung Galaxy S3 sau un Samsung Galaxy S2.
Samsung Galaxy S3 am avut și eu, cam un an jumătate și țin să îți spun că am fost foarte încântată de el. Imagini de calitate, performanță, design plăcut. Și S2-ul este la fel de bun oricum.

O seară plăcută!

15 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo.

| RobertMoon a răspuns:

Galaxy express

| RobertMoon a răspuns:

Galaxy express, galaxy ace, s3 mini.

| MisterSTAG a răspuns:

Incearca Samsung Galaxy S2 PLUS.E foarte bun si nu prea scump.

| crbogdan a răspuns:

Samsung galaxy s3 happy

| forthewicked a răspuns:

SAmsung Galaxy Ace 3, nu e foarte scump, dar e bun și performant :3

| Chiperi a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo

| NickPop a răspuns:

Eu as spune sa mai strangi bani si sa iti iei un Samsung galaxy alpha

| ioanaandreea18 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S3 mini.
https://www.google.ro/......https?/url

| Negrea_Gica_1996 a răspuns:

Samsung s4 mini black edition

| sk3131 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Trend 2 si sunt multimit de el... singura problema e ca are doar 512 megabiti de RAM... Si 2 GB de memorie interna... de fapt are 4 GB dar 2 GB din cei 4 sunt opcupati de android ( 4.4.2 )

| nosound871 a răspuns:

Pai sunt multe dat defineste costisitor vrei sa fie ieftin ieftin sau ieftin? Eu zic asa: Samsung galaxy trend lite, salmsung galaxy trend plus, Samsung galaxy s3 mini, Samsung galaxy s2? Samsung galaxy s3. Leam pus in ordine de pret si de putere.Samsung au foarte multe modele eu zic ca astea merita ca sunt ieftine si bune. Funda.

| JDI a răspuns:

Samsuns Galaxy S Duos laughing

| AllyEuu a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EMTZKBBBM/

Mie mi se pare ok!;)

| Elena_Andra_1992 a răspuns:

Buna! Samsung galaxy expres 2 este foate bun atat ca performanta cat si ca pret. Funda?