| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

Imi puteti spune care telefon este mai bun : Allview v1 viper sau Samsung galaxy grand prime. Am vazut ca Allview v1viper are 16 Gb si Samsung are doar 8 Gb, si nu stiu pe care sa il aleg.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Grand Prime deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6024&idPhone2=6708

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa castile super, memoria, bateria...bla,bla... de la Allview. Nu te uita la asta. Uita-te la producator nu caracteristici. Eu as alege Samsung. Detin si Allview si Samsung. La Samsung am trecut dupa ce am folosit Allview.

| Ode34 a răspuns:

Buna. :p
Eu iti recomand Allview v1. Parca bateria e de 1800 mAh, nu? ..In plus, primesti si niste casti super misto, cu incinta din aluminiu. Eu am Allview x1 soul ..si sunt foarte multumita :3
Bye! (funda? rolling on the floor) )

| marfa a răspuns:

Samsung grand prime. alwiev e o prostie cumpara ce le mai proste telefone chinezesti si le schimba numele si un pic din sistem si plus de asta le dau si mari specifiati cand de fapt sunt praf

| fcsbandrei8 a răspuns:

Eu ti-as recomanda :
Samsung galaxy grand prime.