| CorinaFeder a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot sa imi downloadez teme sau imagini care se misca mai faine pentru telefon Samsung Galaxy Mini?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Iti recomand sa intri pe Mobile9.Com! Este intr-un fel diferit, fata de celelalte siteuri, pentru ca ai mai multe sanse sa iti iei o tema care chiar sa ti se potriveasca telefonului. De ce? Pai..pentru ca atunci cand intri, trebuie sa precizezi numele telefonului intr-o casuta. Astfel, daca telefonul este gasit in baza de date, iti fa da rezultate bazate numai pe rezolutia ta!
Si cauta pe Google 'Cosmic Flow' - e o chestie foarte tare, vazuta pe telefoanele SONY! Daca ai vazut vreun telefon Sony (din asta nou), o imagine de prezentare, stii la ce ma refer.
Sper ca te-am putut ajuta!

| CorinaFeder explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Multumesc mult de raspuns.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din Magazin Play. Direct din telefon.Live wallpapere.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

OK! Cu placere! Vreo. funda?