| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteţi spune o aplicaţie pe Android, prin care să sun gratuit o persoană fără ca eu să am număr de telefon!?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Skype

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce au spus cei de mai sus sunt tampenii. Sa n-ai numar, telefonul nu functioneaza. Poti de pe Skype dar de pe PC cu conditia sa cumperi credit la ei. Tot de pe PC este telefonia VoIP. Uite un exemplu: https://www.programecalculator.ro/program-pentru-vorbit-gratis/

Bula
| Bula a răspuns:

Skype.
Poti vorbi online, chiar si voce & camera, inclusiv de pe calculator.
Poti suna si numarul partenerului pe numarul lui de telefon, la pret mic, daca ai credit cumparat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Skype

| DrGoogle a răspuns:

Facebook

| JoleneSth20 a răspuns:

Messenger.

| Reddfox a răspuns:

Skype. Vei avea nevoie de un cont. Cand vrei sa vorbesti cu cineva iti va trebuii Wi-Fi. Fara internet, va trebui sa cumperi credit de la ei, dar decat sa dai bani pe credit, iti iei o cartela happy

| AnaRozalia a răspuns:

WhatsApp