| annempp a întrebat:

Imi puteti spune parerile voastre despre: Samsung A8 2018, Iphone 8, Iphone 8 plus, Samsung Galaxy s8/s9?

Răspuns Câştigător
| TutankamonOficialu a răspuns:

Salut! Daca doresti sa iti achizitionezi un telefon nou, trebuie sa specifici bugetul. Dar intr-un buget mai restrans A8 2018 este cea mai buna alegere. Intre Galaxy S8 si S9 sunt niste diferente destul de mari. S9 are camera duala, procesorul si chipset-ul mai noi. Decat iPhone 8 iti recomand Samsung de 1000 de ori mai mult. Daca esti obisnuit cu eco-sistemul Apple, poti alege un model preferat de tine. Si daca ai un buget mai maricel, alege un Note 8 sau Note 9. Bafta!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung Galaxy s9 as alege de acolo
are tot ce vrei, camera perfomanta, cpu, ram, memorie externa, ips 68, vr, display moled

| winter a răspuns:

Eu am s8 de 1 an si sunt multumit de el, isi face treaba la tot si nu m-a dezamagit pana acum. singura chestie care e nasoala la el e senzorul de amprenta, de multe ori ai tendinta sa pui degetul pe camera dar se rezolva daca iti ei o carcasa.