| Lazar_Stefan_Andrei_1993_2a89 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce se intampla cu telu meu ca imi iasa mereu din app Facebook si Youtube am un Samsung Ace 4Style va rog mult cineva sa imi raspunda

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa ai marcata optiunea "Tine-ma logat" la fiecare. Totodara, trebuie sa fie cookie-urile acceptate, cu care se tine minte ca esti conectat.
Daca cele de sus nu sunt, atunci - dupa un timp de inactivitate din partea ta pe site-urile respective - vei putea fi deconectat.