| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog cel mai bun telefon smart pana in 600 lei, m-ar interesa o camera nu mai mica de 5, net rapid,baterie buna,sistem de operare gen android/windows mobile/black berry si cu aplicatii gen muzica,radio fm,gps,neaparat wireless si alte de astea, sa fie nou nu la abonament, nu conteaza ce e touch screen sau qwerty.astept propuneri urgent. multumesc anticipat.pentru ceva convingator dau funda!

1 răspuns:
| mobile a răspuns:

Salut,
Cu banii astia iti poti lua Samsung Galaxy Ace, are Android ai cam de 5mp, si tot ce ai descris tu mai sus, dar daca esti dispus sa mai pui in jur de 200 lei iti poti lua Samsung Galaxy Ace Plus sau Samsung Galaxy Ace 2 care e demential big grin. Sper ca ti-am fost de folos.
Piese si accesorii Samsung la cele mai mici preturi pe magazingsm.ro.
Spor la cumparaturi.