| liliacmistic a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos o aplicatie gratis pentru descarcat poze pe iphon 4s dau funda cine imi da cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| CâșaCâșa a răspuns:

Pai poti intra pe internet, tii apasat pe o poza si apesi "save image" sau "salvati imaginea".
Alte varianta ar fi sa iti descarci o aplicatie cu Wallpapers. Recomand "10.000+ Wallpapers".

1 răspuns:
| CâșaCâșa a răspuns:

Pai poti intra pe internet, tii apasat pe o poza si apesi "save image" sau "salvati imaginea".
Alta varianta ar fi sa iti descarci o aplicatie cu Wallpapers. Recomand "10.000+ Wallpapers".