| CTLN a întrebat:

Imi recomandati si mie un telefon bun din toate punctele de vedere pana in 11 mil?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Variantele mele ar fi: LG G2 Mini, S4 Mini, Allview X1 Soul, Allview V1 Vipes S, S3, Sony Xperia Z, S3Neo.

| diablo2 a răspuns:

LG G2 Mini, este 9 milioane si este perfect Camera 8mpx, diagonala de 4.7 inchi, android 4.5 kitkat. Procesor quadcore de 1, 7 ce vrei mai mult? 2gb rami

| ScootyPeter a răspuns:

Samsung Galaxy S4 mini!
Sper ca te-am ajutat!

| Serenty a răspuns:

Salut ti-as recomanda HTC Desire 820, pe 64 de biti, ce va fi capabil sa ruleze viitorul Android L.Pana aici esti perfect, si nu este tot camera de 13 MP de pe 816.
In rest, HTC a mentinut reteta telefoanelor Desire, cu carcasa din policarbonat si boxele BoomSound care asigura un sunet excelent. Uite inca cateva detatalii:
157.7 x 78.74 x 7.74 mm WEIGHT: 155 grams
Display 5.5 inch, HD720
CPU Qualcomm® SnapdragonTM 615, 1.5 GHz, Octa-Core CPUs & 1.0 GHz, Octa-Core CPUs
Platform AndroidTM with HTC SenseTM, HTC BlinkFeedTM
Memory Total storage: 16GB, RAM: 2GB, Expansion card slot supports microSDTM memory card for up to 128GB additional storage (card not included)
Network 2G/2.5G – GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz (SIM1 & SIM2)
3G/3.5G – WCDMA: 850/900/1900/2100 MHz with HSPA+ up to 42 Mbps
3G/3.5G – TD-SCDMA: 1900/2000 MHz
4G – LTE: FDD: Bands 1, 3, 7, 8; TDD: Bands 38, 39, 40, 41
SIM nano SIM (dual nano SIM)
Sensors Ambient Light Sensor, Proximity Sensor, Accelerometer
Connectivity 3.5 mm stereo audio jack
Bluetooth® 4.0 with aptXTM enabled
Wi-Fi®: IEEE 802.11a/b/g/n (2.4 & 5 GHz)
DLNA® for wirelessly streaming media from the phone to a compatible TV or computer
HTC ConnectTM
micro-USB 2.0 (5-pin) port
Sound HTC BoomSound
Dual frontal stereo speakers with built-in amplifiers
Sense Voice
Camera Rear camera: 13MP, BSI sensor, f/2.2, 28mm lens, 1080p video recording
Front camera: 8MP, BSI sensor, 1080p video recording
Multimedia Audio supported formats: Playback:.aac,.amr,.ogg,.m4a,.mid,.mp3,.wav,.wma (Windows Media Audio 9) Recording:.aac
Video supported formats: Playback:.3gp,.3g2,.mp4,.wmv (Windows Media Video 9),.avi (MP4 ASP and MP3) Recording:.mp4
Location Internal GPS antenna + GLONASS, Digital Compass
Battery Capacity: 2600 mAh, Embedded rechargeable Li-polymer battery
Talk time: Up to 22.4 hours for 3G
Standby time: Up to 424 hours for 3G
AC Adapter Voltage range/frequency: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz
DC output: 5V and 1A

| CTLN explică (pentru Serenty):

Pai da.dar nu a aparut nicaieri in romania..si nu stiu cam cat costa happy

| Maryan_Olteanu_1997 a răspuns:

Un Samsung galaxy s 3. Este foarte bun din toate punctele de vedere( are camera buna 5MP, androidul este 4.2.2 in care iti merge orce joc si aplicatie). Til recomand cu mare incredere!