| anca377 a întrebat:

Imi spune cineva cum se transfera minutele pe Orange.
o prietena a zis daca nu stiu cum sa ii dau si ei cateva minute dar ea nu mai are nici o optiune activata si nici bani. se poate sa ii trimit fara nimic in schimb? cum fac asta?

2 răspunsuri:
| FlyingFox a răspuns:

Poti sunand la *100# sa dai la reincarcare si daca ai abonament iti va aparea optiunea: reincarcare cu minute

| xr0x a răspuns:

Nu ai cum sa transferi minute, doar sa ii faci o optiune cadou:
-dai la *100# si alegi ramura optiuni apoi dai da continua ultima de jos (6) si apoi dai la prima optiuni cadou(1) intri si ii alegi de acolo 1 optiune in functie de cat credit ai kiss
Sau:
- ii transferi 3 eura ( care e maximul pentru transfer credit ( tot la *100# intri la ramura credit si reincarcare si ai categoria transfer credit )