| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune cineva de unde pot sa-mi descarc o versiune de facekook gratis pentru mobilfara android? dau funda garantat...

Răspuns Câştigător
| Kamiichu a răspuns:

Nu stiu daca poti descarca, dar cert e ca poti intra pe google ca si pe pc, sa intri pe facebook asa thinking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai aplicatia preinstalata nu cred ca merge. Du-te in marketul telefonului tau si vezi daca e acolo. Daca descarca de pe un site cu aplicatii pentru telefon fara android si vezi daca gasesti acolo. Il copii cu USB-ul si il instalezi.
Succes!

| ValentinElTPU a răspuns:

Imi pare rau, nu merge. poate doar cand deschizi facebook.com de pe mobil iti apare jos ceva de download