| andreea567890123 a întrebat:

Imi spune si mie cineva niste telefoane Samsung de mărime micuță? Gen, MARIME MICA, sa stea bine in mana.
Ma satur de toate telefoanele astea de nici nu imi incap in mana. Am luat a50, imi place ceea ce are in el, dar il voi trimite inapoi deoarece e imens si nu am ce face cu un astfel de telefon.

3 răspunsuri:
| SasukeCS2 a răspuns:

Din nefericire nu prea se mai gasesc telefoane mici mai ales de la Samsung. Majoritatea au 14, 5 - 16 cm lungime. A50 are 15, 8. Am gasit un Sony care are mai putin cu 3 cm lungime si 1 cm latime decat A50. Daca esti interesata imi spui si iti dau link

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Eu am avut un S4 mini. E foarte ok. Merge bine, se misca ok pe internet, face poze bunicele dar l-am schimbat din cauza ca am avut probleme cu placa dar in rest recomand cu drag acest telefon.