| Andrei4178 a întrebat:

Imi spuneti cum pot sa imi fac bateria albastra la telefon am Samsung Galaxy S3.Am vzt la multi asa...dar nu am siut cum.Si bateria si ora si semnalul e cu albastru spuneti-mi plss!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a schimba culoarea din meniu(de la baterie, ora, semnal) trebuie sa schimbi sistemul de operare al telefonului.

| SheWasHere a răspuns:

Este vorba de sistemul de operare utilizat. Ai grija ca JB să fie instalat.

| Andrei4178 explică (pentru SheWasHere):

Ce jb?

| SheWasHere a răspuns (pentru Andrei4178):

Jelly bean, este ultima versiune a sistemului de operare android. Modelul tau de telefon poate fi updatat la aceasta. Ceea ce descriai tu este interfata telefonului, care se schimba in functie de versiunea sistemului de operare.