| deny2002 a întrebat:

Imi tot apare pe telefon on continuu: Nu exista spatiu suficient de stocare disponibil pentru a finaliza aceasta actiune. Eliberati din spatiu si incercati din nou. Iar pe mine ma enerveaza ca e cam din minut in minut si apare asa de 3 zile. Am mai eliberat din spatiu. Am mai sters poze si jocurii si am dat la setarii daca mai am spatiu si am vazut ca mai am destul. Ce ar trebui sa fac ca sa nu-mi mai apara? !

Răspuns Câştigător
| TipaS a răspuns:

Nu există memorie în telefon, nu în card. Caută în setări şi mută tot în cardul de memorie şi vei avea suficientă memorie.
Fundiţă?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ai auzit de fisiere Cache? Ele, mai fiind cunoscute ca fisiere temporare, ajuta la diferite procese ale aplicatiilor. Insa, depinde de setari, ele se pot sterge automat sau nu.

Poti sa stergi manual Cache-ul fiecarei aplicatii in parte, intrand la Setari > Aplicatii.
Sau descarci Clean Master.

| RaduTN a răspuns:

Ştergi fişiere inutile de pe SD Card ca să faci minim 200-300MB liberi, întrii in settings-storage şi dai pe SD Card.

Dacă nu ai SD Card atunci şterge foarte multe fisiere de pe memoria telefonului.

Bft wave

| marian7474 a răspuns:

Poate este loc liber pe card nu pe memoria telefonului