| AnnexDisaster a întrebat:

Imi zice ca nu mai am memorie si nu ma lasa sa intru in muzica sau poze si memoria usb e full. am incercat sa sterg prpgrame care ocupau mult spatiu dar nu e din cauza aia... help? ce as putea sa sterg?

3 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Muti pe hdd si ii faci format nu are functie de de oprire date sau hold pe usb?

| AnnexDisaster explică (pentru Ax3LdeV):

Am Samsung galaxy mini 2, nu stiu sigur daca are o.o, cum pe hdd?

| Ax3LdeV a răspuns:

Daca ai un manager de fisiere verfica dosarele poate sunt cu permisii si trebuie sa le scoti