| Rico_Tico_2000 a întrebat:

Îmi zice si mie cineva cum activez datele mobile. Ca nu stiu dar sunt blocate si ma lasa sa folosec 3G. Si fara tutoriale pe Youtube.
P.S. am abonament la digi daca va ajuta cu ceva. Si nu merge umbland la APN.

Răspuns Câştigător
| TheAndi22 a răspuns:

Daca ai iPhone: Configurari - Conexiune celulara - Date celulare ON
Daca ai Android: Tragi de bara de notificari din partea de sus si activezi Datele mobile sau din setari cam la fel ca la iPhone. happy

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te am intrebat ce marca si model de telefon ai, ca să activezi datele, mergi in meniul telefonului la setari date mobile sau conexiune date mobile, depinde cum i ti apar scrise, si dai on, că acum ele sunt pe off adică inchis, si on deschis, si gata o sa ai datele pornite, deci inclusiv conexiune la whatsap. si la 3 G