| GaNgSty a întrebat:

In afara de internet explorer sau sopcast cu ce pot sa vad digi tv clar si fara intreruperi? linkurile de pe net cu stream live sunt proaste rau la rezolutie.

Un program bun ca sa prind toate programele gratis?

Funda!!!

Răspuns Câştigător
| willmark a răspuns:

No boss alt program nu o sa gasesti mai bun ca sopcast, daca nu vrei sa folosesti explorer poti si pe monzila cu un plugin dar tot de la sopcast.Ca sa gasesti scrii pe google tv online monzila si iti apare eu asa gaseam. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Incearca :

http://www.etvonline.ro/

dar trebuie instalat toolbar-ul

| ursey a răspuns:

Deci daca nu esti multumit cu ce ti se da gratis atunci plateste daca vrei sa vezi mai clar sti cum se zice nemultumitului i se ia darul fi multumit cu ce ai si multumestelor celor care iti da si atat